x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Dowiedz się więcej o nas

Czerwiec 2011

Szafy RACK 19".

2011-06-24 10:13

napisany przez: Sylwester Barczyk, (0 komentarzy)

Kolejny raz informujemy o rozszerzeniu oferty o ważną grupę produktów. Tym razem jest to system szaf RACK 19" oraz akcesoriów do nich. W tej chwili nowa kategoria zawiera szafy wiszące, natomiast będzie jeszcze rozbudowywana o modele stojące oraz kolejne akcesoria.

Zapraszamy. [...]

Więcej »

Wideo konwertery światłowodowe w ofercie.

2011-06-24 09:52

napisany przez: Sylwester Barczyk, (0 komentarzy)

Naszą ofertę w dziale telewizji przemysłowej poszerzyliśmy o wideo konwertery światłowodowe ULTIMODE.

Umożliwiają one transmisję jednego, czterech lub ośmiu strumieni wideo oraz jednego kanału audio i danych telemetrycznych RS-485 przez jedno włókno światłowodowe jednomodowe na odległość nawet do 20 km.

Urządzenia współpracują ze standardami wizyjnymi NTSC/PAL/SECAM i zapewniają przesyłanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym na odległości znacznie większe niż oferują standardowe media transmisyjne.

[...]

Więcej »

Odbiornik i rejestrator naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T Signal - HD-507

2011-06-24 09:27

napisany przez: Tobiasz Kocot, (0 komentarzy)

Miło nam Państwa poinformować, że wprowadziliśmy do oferty odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej Signal HD-507 jest jedynym tego typu odbiornikiem dostępnym na rynku, który w małej, praktycznej obudowie mieści wielofunkcyjne urządzenie. Tuner ten jest jednym z najtańszych rozwiązań pozwalających użytkownikom starszych telewizorów kineskopowych oraz telewizorów LCD i plazmowych wyposażonych w głowicę naziemnej telewizji cyfrowej MPEG-2 na wkroczenie w nowy świat telewizji cyfrowej. [...]

Więcej »