x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Dowiedz się więcej o nas

MMS z obrazem kamery na Twój telefon komórkowy ?

2009-10-02 08:43

napisany przez: Dariusz Bembenek, (1 komentarzy)

FGR-4

Czy myślałeś/myślałaś kiedyś, że dobrze by było dostać na telefon "MMS-a" ze zdjęciem kamery która obserwuje Twój dom, Twoją firmę ? MMS dochodziłby w momencie kiedy kamera wykryje ruch lub Ty zdalnie poinformujesz moduł, że chcesz takiego MMSa dostać.

Do tej pory słyszałeś/słyszałaś, że czegoś takiego nie ma.. ale to już przeszłość. Firma ROPAM wypuściła na rynek nowoczesny moduł FGR-4 który po podłączeniu do modułu powiadomienia GSM, np. MGSM 4.0+ pozwala na przesył obrazu z max. 4 kamer na MMS lub e-mail. Mało tego, po podłączeniu czujnika temp. do modułu GSM możesz również dostać pod zdjęciem informację o temperaturze w danym obiekcie. To takie proste !

Wróć »

Komentował irek | 2011-07-21

Mam centrale alarmowa gsm..powiadamia smsem.o wejsciu do mieszkania..ale obraz z kamery..to dobry pomysl,..ale pewnie jest to bardzo kosztowne,kamera wysylajaca obraz na telefon.kosztuje 1700zl...a centralka z czunikami kosztowala mnie 500zl...ale pomysl dobry

Dodaj komentarz

*
*
Prosimy dodać 8 i 2.*

* pola wymagane