x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Dowiedz się więcej o nas

Techniki sprzedaży i profesjonalnej obsługi Klienta! - szkolenie dla instalatorów

2011-08-08 13:10

napisany przez: Marcin Ficek, (0 komentarzy)

szkolenie

W dobie rosnącej konkurencji na rynku systemów zabezpieczeń największe sukcesy osiągają instalatorzy którzy oprócz doskonałej wiedzy technicznej posiadają duże umiejętności marketingowe. Dobrze o tym wiemy i dlatego zorganizowaliśmy dla Was unikalne, profesjonalne szkolenie marketingowe przygotowane specjalnie dla instalatorów branży systemów zabezpieczeń.

Dnia 26 sierpnia 2011 roku:

  • zapoznasz się ze skutecznymi technikami sprzedaży,
  • nauczysz się analizować potrzeby Klienta i oferować mu najlepsze warianty systemów zabezpieczeń,
  • poznasz tajniki negocjacji,
  • dowiesz się, jak zmienić reklamację klienta w Wasz wspólny sukces

 

Zapisz się już dziś! Instalatorów aktywnie współpracujących z naszą firmą wynagradzamy 50% zniżką na szkolenie!

Zobacz pełny opis szkolenia: Szkolenie z technik sprzedaży dla instalatorów.

To wyjątkowa okazja, szkolenie organizowane jest jedyny raz w tym roku przez naszą firmę. Prowadzi je ekspert w dziedzinie marketingu, znakomity trener ? Tomasz Kubicius.

W ubiegłym roku, po takim szkoleniu odnotowaliśmy duże wzrosty sprzedaży wśród instalatorów, którzy na nim byli. Gratulujemy!
Poniżej publikujemy kilka opinii o szkoleniu, jakie przesłali do nas:

"Takie WIELKIE ŁAŁ po prostu REWELACJA, jeżeli wydawało mi się że coś wiem o sprzedaży to byłem w błędzie! Teraz już wiem dlaczego straciłem wielu klientów oraz gdzie popełniłem błędy podczas pozyskiwania nowych klientów.
Teraz wiem że mogłem pozyskać więcej nowych klientów, a obecnym jeszcze więcej zaoferować. Naładowany pozytywną energią z całego serca polecam innym to szkolenie."
Przemek


"Po pierwsze muszę przyznać, że zorganizowanie takiego szkolenia było bardzo dobrym pomysłem. Co do samego szkolenia, to rzadko się zdarza aby szkolenie było poprowadzone w sposób tak aktywny. Nie był to trening ?schematyczny? lecz idealnie dobrany do grupy uczestników. Trener potrafił wzbudzić zaangażowanie całej grupy. Spowodowało to, iż uczestnicy bardzo chętnie dzielili się własnym doświadczeniem, wskazywali popełniane wcześniej błędy i dochodzili do wniosku co zrobić, aby w lepszy sposób poprowadzić rozmowę z klientem.
Polecam częstsze organizowanie tego typu szkoleń."
Elżbieta


"Szkolenie, w którym miałem okazję uczestniczyć uważam za bardzo ciekawe i pouczające. Techniki przekazane w ekspresyjny i z najwyższym zaangażowaniem sposób przez Pana Tomasza z pewnością zapadną mi na długo w pamięci, co z pewnością wykorzystam w rozmowach z klientami.
Za pobyt i poczęstunek jak zwykle bardzo przyjemny i smaczny również dziękuję. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze nie jedną okazję do Was przyjechać."
Rafał


Wróć »