x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Dowiedz się więcej o nas

Wizyta przedstawicieli SATEL w naszej firmie

2009-11-04 15:58

napisany przez: Marcin Ficek, (0 komentarzy)

Wizyta SATEL w firmie E-SYSTEM

W dniu 28 października 2009 mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firmy SATEL w naszej firmie. Z wizytą przybyli: współwłaściciel firmy - Pan Ireneusz Kowaluk, kierownik działu sprzedaży krajowej ? Pan Jarosław Kudzian oraz koordynator sprzedaży w naszym regionie ? Pan Dariusz Pasternak.
Wspólnie rozmawialiśmy o naszej współpracy, analizowaliśmy potrzeby rynku i zastanawialiśmy się nad kierunkami rozwoju branży. Naszym partnerom z Satela przekazaliśmy kilka ważnych informacji dotyczących udoskonaleń produktów i oprogramowania do central Integra. Informowaliśmy także o potrzebach rynku i sugestiach instalatorów, które zgłaszają nam w codziennej pracy.
Panowie z Satela byli pod wrażeniem prowadzonych przez nas szkoleń oraz naszego zaangażowania i dbałości o poziom obsługi klientów detalicznych i instalatorów. My z kolei bardzo ucieszyliśmy się z otwartości firmy Satel na nasze sugestie i z chęci zacieśnienia współpracy.
Dziękujemy za wizytę i zapraszamy jak najczęściej do E-SYSTEM.

Wróć »