x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Współpraca z nami

Dlaczego warto

5 sekretów prowadzących do sukcesu w Twoim biznesie

Przez 5 lat działalności obserwowałem co powoduje, że nasi partnerzy handlowi odnoszą sukcesy. Teraz moimi spostrzeżeniami dzielę się z Tobą. Zobacz co możemy Ci zaoferować, abyś odniósł sukces.

Marcin Ficek
Szef E-SYSTEM Sp. z o.o.

Oto 5 powodów, które spowodowały, że nasi partnerzy odnieśli sukces. Czy dołączysz do nich? Zależy tylko od Ciebie.
Wysokie rabaty

Na twój zysk składa się opłata za montaż systemu i marża za instalowany sprzęt. Doskonale o tym wiemy i dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny i uczciwy system rabatowy. Dzięki temu możesz zarobić jeszcze więcej na sprzedaży urządzeń. Jeśli robisz u nas zakupy hurtowe przed dłuższy czas - nasi handlowcy przygotują dla Ciebie specjalne rabaty. Możesz także spodziewać się nagród - niespodzianek!

Szkolenia

Rozwój nowoczesnych technologii jest obecnie bardzo szybki, wręcz porażający. Nie możesz sobie pozwolić na to by technologia Cię wyprzedziła. Przecież Twoi klienci oczekują, że zastosujesz u nich najlepsze rozwiązania z dziedziny zabezpieczeń. Dlatego dla Ciebie organizujemy szkolenia techniczne, na których poznasz najnowsze urządzenia i technologie. Bardzo ważne - u nas zdobędziesz wiedzę praktyczną. Na szkoleniach sprzęt o którym się uczysz masz w ręku!

Pomoc techniczna

Często zdarza się, że jesteś u klienta i masz kłopot z uruchomieniem urządzenia? Znamy ten problem i dlatego przygotowaliśmy do Twojej dyspozycji profesjonalną pomoc techniczną. Masz do dyspozycji 3 numery stacjonarne, jedną infolinię i numer telefonu komórkowego. Nasi technicy i przeszkoleni handlowcy nie pozostawią Cię samego z problemem technicznym - razem podłączymy i uruchomimy wszystko!

Bogata oferta

Lubisz załatwić wszystko w jednym miejscu? To oszczędza czas i pieniądze. W naszym sklepie kupisz wszystko co niezbędne do prowadzenia działalności - od narzędzi, poprzez przewody i obudowy, aż po gotowe urządzenia i moduły. Nasi handlowcy i webmasterzy dodają codziennie nowe produkty do oferty, tak abyś zawsze znalazł odpowiedni sprzęt do Twojej instalacji!

Cały czas monitorujemy, co z naszej oferty może pomóc Ci w odniesieniu sukcesu. Dlatego dla Ciebie otworzyliśmy także hurtowy sklep z automatyką do bram, bo wiemy, że klienci, którym zakładasz alarmy często pytają o napędy.

Bez przerwy pracujemy nad nowymi działami sprzedaży, rozszerzeniem asortymentu - po to abyś mógł zaoferować i sprzedać jeszcze więcej!

Błyskawiczna wysyłka

Czas to pieniądz. Dlatego wykorzystujemy go maksymalnie dając Ci gwarancję błyskawicznej wysyłki zamówionego towaru. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 14:00, wyślemy je tego samego dnia. Dzięki temu otrzymasz zamówiony towar praktycznie w ciągu 24 godzin!

Jeśli okaże się, że zabrakło jakiegoś towaru, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy i zaproponujemy zamiennik brakującej pozycji, po to byś mógł szybko podjąć decyzję o realizacji zamówienia. W ten sposób zawsze zdążysz na czas z wykonaniem usługi i będziesz mógł się cieszyć z zadowolonych klientów.

Zarejestruj się już teraz

Wystarczy, że założysz konto w naszym nowym sklepie montersi.pl i zaznaczysz opcję współpracy instalatorskiej.

Resztę formalności załatwimy za Ciebie i skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, by powitać Cię w gronie profesjonalistów!

Pełne bezpieczeństwo i zaufanie

Jesteśmy prawdziwą firmą ze świetną ekipą fachowców, z rozbudowanym magazynem i serwisem. Warto nam zaufać - zobacz sam.

Zobacz jak pracujemy Zobacz szkolenia techniczne
Teraz tylko 1 krok aby zostać naszym partnerem handlowym