x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Dowiedz się więcej o nas

Jesteś elektrykiem? - Dołącz do nas!

2010-11-04 12:10

napisany przez: Marcin Ficek, (0 komentarzy)

Zapraszamy do współpracy

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z systemami zabezpieczeń lub automatyką do bram ? przyjdź na organizowane przez nas szkolenia techniczne czyli praktyczne warsztaty, na których nauczysz się podłączać elementy systemów alarmowych, kamery czy domofony oraz zaprogramujesz te urządzenia.
Następnie pomożemy Ci w przygotowaniu oferty dla klienta i doradzimy konkretne rozwiązania techniczne. A gdy już ruszysz w świat montować pierwsze instalacje, będziemy czuwać przy telefonach, abyś w każdej chwili mógł skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.

Po pewnym czasie zobaczysz, jak wzrosną Twoje zyski. My wówczas będziemy dbać o to, aby paczki docierały do Ciebie w ciągu 24 godzin i abyś mógł zawsze liczyć na naszą zaawansowaną pomoc techniczną.

Jeśli jesteś starym wyjadaczem w zakresie systemów zabezpieczeń, kontroli odstępu lub automatyki do bram tym bardziej skontaktuj się z nami.
Zaproponuj swoje warunki i zobacz jak bardzo jesteśmy elastyczni w stosunku do naszych dobrych klientów. Sprawdź także, jak dobra jest nasza pomoc techniczna i w jak krótkim czasie jesteśmy Ci w stanie dostarczyć sprzęt niezbędny do instalacji. Zobacz, jak dużo możemy jeszcze dla Ciebie zrobić!

Kliknij tu i zarejestruj się, aby rozpocząć z nami współpracę. Czekamy na Ciebie!

Wróć »