x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Dowiedz się więcej o nas

Szkolenia techniczne dla instalatorów - praktycznie i rzeczowo

2012-06-13 09:16

napisany przez: Marcin Ficek, (0 komentarzy)

szkolenia

W lipcu i sierpniu 2012 roku przygotowaliśmy dla Państwa serię praktycznych szkoleń z systemów alarmowych i telewizji przemysłowej. Cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród instalatorów, ponieważ przekazujemy na nich wyłącznie wiedzę techniczną bez zbędnych „pogadanek marketingowych” tak często pojawiających się w innych firmach.

Od samego początku organizowania szkoleń technicznych postawiliśmy sobie za cel przekazywanie instalatorom naszej wiedzy technicznej i obiektywnej opinii o produktach. Dlatego szkolenia organizowane w naszej firmie wyróżniają się tym, że od samego początku do końca szkolenia rozmawiamy o konkretnych przypadkach technicznych. Nie zajmujemy się na szkoleniach „wmawianiem” Wam produktów. Dodatkowo obiektywnie oceniamy parametry i jakość sprzętu ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób możemy budować zaufanie instalatorów.

Zatem zapraszamy na bardzo konkretne szkolenia z telewizji przemysłowej, systemów alarmowych i automatyki do bram. Dowiecie się tu wielu bardzo cennych informacji i jednocześnie obiecujemy, że nie usłyszycie żadnych sloganów reklamujących czy wyróżniających jakikolwiek produkt.
Zobacz terminarz szkoleń i zapisz się!

Wróć »