x

Ten serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia przelądarki. Więcej o zasadach użycia plików cookies możesz przeczytać tutaj.

Dowiedz się więcej o nas

Zbijanie kręgli!

2011-10-03 08:18

napisany przez: Justyna Sikora-Ficek, (0 komentarzy)

Odreagowujemy stres i odbieramy nagrodę za ciężką pracę. Dobrze wykonane zadania i efekty tych działań świętujemy zbijając kręgle . W kręgielni Centrum Jura w Ogrodzieńcu wszystkie tory należą do E-SYSTEM, 17 osób walczy o zwycięstwo, dzielimy się na drużyny i zaczyna się punktowe szaleństwo ... kto zbije więcej. Rywalizacja to nasze życie.

STRIKE! SPARE! PUDŁO!! SPARE!! PUDŁO ! PUDŁO! :) różnie bywało, ale wszyscy bawili się świetnie.

Niektórzy nawet odkryli w sobie prawdziwy talent do tego sportu. Czarnym koniem tej rywalizacji był debiutujący Łukasz ,który zdobył 144 punkty deklasując wszystkich przeciwników. Świetne rezultaty uzyskał też Maciej, Sylwester i Darek. Gratulujemy!!

Nienajgorzej radziły sobie jedyne dwie kobiety w tym składzie Magda i Justyna. Mimo najmniejszych bicepsów i najdłuższych paznokci nie dały się pokonać - Niech żyje precyzja!

Przez 2,5 godziny ćwiczyliśmy mięśnie rzucając kilku kilogramowymi kulami. Następnego dnia ponosiliśmy konsekwencje tych wyczynów lecząc zakwasy, ale było warto. Liczymy na to że to, że to dopiero inauguracja ?sezonu kręglarskiego".

Wróć »